Informacje dla pacjenta

 

 

 

 

dla_pacjentaDeklaracja wyboru lekarza, pielęgniarki, położnej:     ikona formularza

Regulamin Przychodni dla dzieci i dorosłych Tolek:   ikona formularza

 

Wszelkie skargi i wnioski przyjmuje Kierownik Przychodni - Violetta Mikulska, jest jednocześnie do dyspozycji pacjentów i firm współpracujących w rozwiązywaniu bieżących problemów.

 

UWAGA

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów stworzyliśmy dla państwa Gabinet Odnowy Biologicznej. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego specjalisty wykonywane zabiegi są w pełni bezpieczne. W naszym gabinecie zastaniecie państwo miłą atmosferę, dyskrecję i profesjonalizm wykonywanych zabiegów a także częste promocje oraz dogodne terminy wizyt.
Za sprawą medycyny estetycznej poczujecie się młodo i pięknie, to zaś zagwarantuje Wam dobre samopoczucie, równowagę psychiczną i lepszą akceptację społeczną.

 

 

 

Od 29 czerwca 2016r  zapraszamy do naszej, długo wyczekiwanej

PRACOWNI USG.

....................................................................................................................................................

ZAPRASZAMY do współpracy komercyjnej LEKARZY SPECJALISTÓW  i PIELĘGNIARKI. CV proszę składać bezpośrednio u Kierownik Violetty Mikulskiej lub w zamkniętej kopercie w rejestracji.

....................................................................................................................................................

Zapraszamy do korzystania z badań diagnostycznych za pomocą aparatu USG.

Cena bad. USG 130 zł  (ortopedia, ginekologia, endokrynologia, kardiologia )
Cena bad. + konsultacja lek. 180
Cena bad. narządu ruchu (para, np. prawy i lewy stan biodrowy) 180
Cena bad. narządu ruchu (para) + konsultacja lek. 250
USG bioderek u niemowlaków 130

Echo serca - 130 zł

 

Posiadamy aparat nowoczesny, wielofunkcyjny.